НАДАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ УКРАЇНІ

80
переглядів

Хто: розробники Fortnite

Epic направить весь дохід, який принесе Fortnite з 20 березня 2022 року до 3 квітня 2022 року, у вигляді гуманітарної допомоги людям, які постраждали внаслідок війни в Україні. Xbox збирається брати участь у цій акції і передати всю виручку за Fortnite за цей період, тому разом ми зможемо зібрати більше коштів.

Далі наведено гуманітарні організації, які ми підтримуємо. Вони надають безпосередню та екстрену підтримку, у тому числі забезпечуючи людей медичною допомогою, їжею, чистою водою, необхідними продуктами, юридичними консультаціями та притулком. Найближчими тижнями до списку буде додано більше організацій.

Оновлення: до 25 березня ми разом зібрали 70 мільйонів доларів США для гуманітарної допомоги людям, які постраждали внаслідок війни в Україні.

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

ПЛАТА ЗА ЯКІ ПОКУПКИ БУДЕ СПРЯМОВАНА НА ДОПОМОГУ ЛЮДЯМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ В УКРАЇНІ?

За всі покупки за реальні гроші, здійснені в період з 20 березня 2022 до 3 квітня 2022 року. Це можуть бути набори В-баксів, підписка «Загін Fortnite», подарункові бойові перепустки і косметичні набори, що продаються за реальні гроші (наприклад, «Мандрівник порожнечі»). Також будуть враховуватись куплені в роздрібних магазинах косметичні ігрові предмети або картки з В-баксами, якщо вони будуть активовані у грі протягом зазначеного вище терміну.

Покупки за В-Бакси не враховуватимуться, оскільки В-Бакси не є реальною валютою.

Під усім доходом Epic, який принесе Fortnite, розуміється сукупна вартість всіх покупок ігрових товарів Fortnite (включно з активацією кодів з роздрібних магазинів), здійснених у всьому світі в період з 20 березня 2022 року по 3 квітня 2022 року, без урахування податків, зборів сторонніх платформ або повернень.

Microsoft направить у вигляді допомоги всю чисту виручку з продажу контенту Fortnite в Microsoft Store з 20 березня 2022 по 3 квітня 2022 у всіх країнах, де продається Fortnite. Чистий виторг дорівнює валової виручці за вирахуванням сум повернень, поворотних платежів, вартості витрат і операцій, а також податків.

Я БЕРУ УЧАСТЬ У ЗАГОНІ FORTNITE. ВАРТІСТЬ МОЄЇ ПІДПИСКИ ТЕЖ БУДЕ ВКЛЮЧЕНА ДО ЦІЄЇ СУМИ?

Ми враховуватимемо платежі за підписку «Загін Fortnite» — нові, продовжені чи відновлені — оброблені в період з 20 березня 2022 року до 3 квітня 2022 року.

Я ПЕРЕБУВАЮ У ПРОГРАМІ «ПІДТРИМКА АВТОРІВ». ЯК ЦЕ ВПЛИНЕ НА МОЇ ДОХОДИ?

Ніяк! Ця програма не вплине на прибутки авторів. З 20 березня 2022 року по 3 квітня 2022 року Epic окремо робитиме виплати за використання кодів авторів, щоб весь дохід Epic, який принесе Fortnite за цей часовий проміжок, був розподілений між гуманітарними організаціями.

Я ПЕРЕБУВАЮ У ПРОГРАМІ «ПІДТРИМКА АВТОРІВ». ЧИ МОЖЕ EPIC ПЕРЕРАХУВАТИ МОЇ АВТОРСЬКІ ДОХОДИ ДО ФОНДІВ ГУМАНІТАРНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ВІД МОГО ІМЕНІ?

Якщо ви хочете пожертвувати свої доходи від програми «Підтримка авторів» до гуманітарних фондів допомоги людям, які постраждали від війни в Україні, ми рекомендуємо зробити це безпосередньо. Просто виберіть одну з безлічі організацій, яка вам найбільше подобається.

КОМПАНІЯ EPIC СПРЯМОВУЄ ДОХОДИ ГУМАНІТАРНИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ. ЧИ ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО Я МОЖУ ОТРИМАТИ ПОДАТКОВЕ ВІДРАХУВАННЯ?

Покупки, здійснені в Fortnite з 20 березня 2022 по 3 квітня 2022 року, не вважаються пожертвуваннями, що не оподатковуються. Якщо у вас залишилися питання щодо податків, ми рекомендуємо отримати професійну консультацію у вашій країні.

МЕНІ ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ОДНА З ОРГАНІЗАЦІЙ У СПИСКУ. ЧИ МОЖУ Я ВИБРАТИ ОРГАНІЗАЦІЮ, ЯКА ОТРИМАЄ ГРОШІ ЗА КУПІВЛЮ?

Не в рамках цієї програми.

ЧИ МОЖУ Я «ВИКЛЮЧИТИ» СВОЮ ПОКУПКУ, ЯКЩО НЕ ХОЧУ, ЩОБ ПРИБУТОК ІЗ НЕЇ БУВ НАДІСЛАНИЙ ГУМАНІТАРНИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ?

Весь дохід Epic, який принесе Fortnite у цей часовий проміжок, буде перераховано до фондів гуманітарної допомоги. Якщо ви не хочете, щоб у цю суму були включені гроші за вашу покупку, утримайтеся від будь-яких придбань за реальні гроші в Fortnite до 4 квітня 2022 року.

УВКБ, ЮНІСЕФ та ЗПС не підтримують жодних брендів, продуктів чи послуг. Ви не можете отримати податкове вирахування за покупку або її частину.

ЮНІСЕФ, УВКБ та ЗПС є агентствами ООН, які надають гуманітарну допомогу. Агентствам ООН дуже важливо зберігати автономність, а також політичний, економічний, військовий та будь-який інший нейтралітет у галузях, в яких здійснюється надання гуманітарної допомоги.